Style Floor

Bomanga Buk Pařený
Floor Forever Style Floor Bomanga
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF1802
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,32 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 1802 Bomanga Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Floor Forever Style Floor Buk Pařený
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF1560
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,34 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 1560 Buk Pařený Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Douglasie Tmavá Dub Bronce
Floor Forever Style Floor Douglasie Tmavá
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF1505
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,34 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 1505 Douglasie Tmavá Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Floor Forever Style Floor Dub Bronce
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF1508
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,34 m2
inylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 1508 Dub Bronce Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Dub Elegant Dub Fineline 
Floor Forever Style Floor Dub Elegant
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF41163
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,35 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 41163 Dub Elegant Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Floor Forever Style Floor Dub Fineline
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF41147
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,35 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 41147 Dub Fineline Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Dub Kakaový Dub Karolína
Floor Forever Style Floor Dub Kakaový
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF1509
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,34 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 1509 Dub Kakaový Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Floor Forever Style Floor Dub Karolína
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF1506
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,34 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 1506 Dub Karolína Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Dub Natur Dub Versailles
Floor Forever Style Floor Dub Natur
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF1806
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,32 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 1806 Dub Natur Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Floor Forever Style Floor Dub Versailles
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF41160
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,35 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 41160 Dub Versailles Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Framiré Jasan Bílý
Floor Forever Style Floor Framiré
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF1500
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,34 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 1500 Framiré Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Floor Forever Style Floor Jasan Bílý
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF1550
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,34 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 1550 Jasan Bílý Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Jedle Antická Bílá Kaštan 
Floor Forever Style Floor Jedle Antická Bílá
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF1801
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,32 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 1801 Jedle Antická Bílá Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Floor Forever Style Floor Kaštan
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF1501
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,34 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 1501 Kaštan Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Padouk White Loft
Floor Forever Style Floor Padouk
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF1803
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,32 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 1803 Padouk Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Floor Forever Style Floor White Loft
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF1850
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,32 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 1850 White Loft Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.
Bomanga
Floor Forever Style Floor Douglasie Antik
Výrobce: Adramaq Katalogové číslo: FF1504
Záruka (měsíců): 180 Počet v balení: 3,34 m2
Vinylová podlaha celoplošně lepená Floor Forever Style Floor 1504 Douglasie Antik Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.