Pureloc Pro >> Dub Honey

pureloc pro Berry Vinyl Pureloc Pro Dub Honey
Výrobce: Berry Alloc
Hmotnost: 11,3 kg/m2
Počet v balení: 1,66 m2
doc
Katalog

Vinylové podlahy PureLoc Pro jsou estetická odpověď na trvalé pohodlí ve Vašem životě. PureLoc Pro nabízí excelentní kvalitu a propracovanost svých produktů.Už si nemusíte dělat starosti, že se Vaše krásná podlaha poškrábe, a to díky silné vrstvě proti opotřebení, která nedovolí, aby se Vaše podlaha poničila. S tloušťkou 5 mm jsou PureLoc Pro vinylové podlahy ideální řešením pro renovaci Vaše domova. Desky lze snadno nainstalovat i přes stávající podlahu.
Snadná instalace: Pouze oříznete vinylové desky nožem a díky zámkovému systému se parkety spojí dohromady. Vyzkoušejte to i Vy! Jednoduše, rychle, bez lepidla a nepořádku. Vaše podlaha bude držet pevně jako skála a už se nikdy nepohne.

PureLoc Pro = Tiché podlahy. Vinylové podlahy jsou oblíbené tím, že jsou velice tiché. Respektive, když po nich chodíte, vydávají pouze tlumené zvuky, které Vás ničím neruší. Tyto podlahy jsou 100% recyklovatelné ve všech směrech, jdeme ruku v ruce s přírodou. PureLoc Pro se dotýká smyslů. Nejen že jsou naše dekory pastvou pro oči, ale také jsou velice příjemné a pohodlné pro Vaše chodidla.

Kolekce vinylových podlah PureLoc Pro jsou voděodolné, a proto jsou také vhodné do koupelen a kuchyní. Vrchní vrstva (polyuretan) usnadňuje čištění a je antibakteriální. Podlahu lehce vyčistíte obyčejnou vodou či běžnými čistícími přípravky.

Rozhodujícím faktorem je i to, že PureLoc Pro podlahy jsou protiskluzové, a tudíž se nemusíte bát, že byste v koupelně uklouzli.

Zobrazit parametry podlahy
užitná třída 33, 42
celková tloušťka 5 mm
tl. nášlapné vrstvy 0,55 mm
rozměry 171 x 1213 mm
Absorbce zvuku dB: 7 dB
Podlahové vytápění ANO – max 27 °C
Reakce na oheň Bfl-s1
Počet ks v balení 8 ks
Vhohodné pro kolečkovou židli: ano