Whiteline šíře 4 m

1 2
IVC Whiteline Arbon 506
Výrobce: IVC Katalogové číslo: wlr506/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Whiteline Arbon 506 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
IVC Whiteline Azur 534
Výrobce: IVC Katalogové číslo: wlr534/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Whiteline Azur 534 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
3 4
IVC Whiteline Bari 508
Výrobce: IVC Katalogové číslo: wlr508/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Whiteline Bari 508 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
IVC Whiteline Tundra 531
Výrobce: IVC Katalogové číslo: wl531/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Whiteline Tundra 531 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
5 6
IVC Whiteline Chaparral Oak 536
Výrobce: IVC Katalogové číslo: wl536/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha  IVC Whiteline Chaparral Oak 536  šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
IVC Whiteline Rioja 533
Výrobce: IVC Katalogové číslo: wlr533/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Whiteline Rioja 533 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
7 8
IVC Whiteline Chaparral Oak 533
Výrobce: IVC Katalogové číslo: wl533/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Whiteline Chaparral Oak 533 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
IVC Whiteline Bari 594
Výrobce: IVC Katalogové číslo: wlr594/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Whiteline Bari 594 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
9
IVC Whiteline Bari 597
Výrobce: IVC Katalogové číslo: wlr597/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Whiteline Bari 597 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.