Greenline šíře 4m

1 2
IVC Greenline Berlin 506
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl506/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Greenline Berlin 506 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
IVC Greenline Berlin 531
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl531/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Greenline Berlin 531 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
3 4
IVC Greenline Berlin 598
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl598/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Greenline Berlin 598 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
IVC Greenline Morzine 846
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl846/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Greenline Morzine 846 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
5 6
IVC Greenline Morzine 849
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl849/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Greenline Morzine 849 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
IVC Greenline Morzine 854
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl854/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Greenline Morzine 854 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
7 8
IVC Greenline Hatari 540
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl540/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Greenline Hatari 540 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
IVC Greenline Camelia 546
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl546/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Greenline Camelia 546 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
9 10
IVC Greenline Camelia 598
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl598/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Greenline Camelia 598 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
IVC Greenline Galibier 582
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl582/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Greenline Galibier 582 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
11 12
IVC Greenline Tundra 592
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl592/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Greenline Tundra 592 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
IVC Greenline Tundra 532
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl532/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Greenline Tundra 532 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
13 14
IVC Greenline Chaparral Oak 582
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl582/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Greenline Chaparral Oak 582 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
IVC Greenline Hatari 592
Výrobce: IVC Katalogové číslo: glh592/4
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 4 m
PVC podlaha IVC Greenline Hatari 592 šíře 4 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.