Greenline šíře 3m

1 2
IVC Greenline Rueda 549
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl549/3
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 3 m
PVC podlaha IVC Greenline Rueda 549 šíře 3 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
 IVC Greenline Berlin 506
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl506/3
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 3 m
PVC podlaha IVC Greenline Berlin 506 šíře 3 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
3 4
IVC Greenline Berlin 531
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl531/3
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 3 m
PVC podlaha IVC GreenlineBerlin 531 šíře 3 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
 IVC Greenline Camarque 754
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl754/3
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 3 m
PVC podlaha IVC Greenline Camarque 754 šíře 3 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
5 6
IVC Greenline Monte Carlo 834
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl834/3
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 3 m
PVC podlaha IVC Greenline Monte Carlo 834 šíře 3 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
 IVC Greenline Morzine 854
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl854/3
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 3 m
PVC podlaha IVC Greenline Morzine 854 šíře 3 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
7 8
IVC Greenline Berlin 598
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl598/3
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 3 m
PVC podlaha IVC Greenline Berlin 598 šíře 3 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
 IVC Greenline Camarque 787
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl787/3
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 3 m
PVC podlaha IVC Greenline Camarque 787 šíře 3 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
9 10
IVC Greenline Monte Carlo 847
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl847/3
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 3 m
PVC podlaha IVC Greenline Monte Carlo 847 šíře 3 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
 IVC Greenline Morzine 846
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl846/3
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 3 m
PVC podlaha IVC Greenline Morzine 846 šíře 3 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
11
IVC Greenline Morzine 849
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl849/3
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 3 m
PVC podlaha IVC Greenline Morzine 849 šíře 3 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.