Greenline šíře 2m

1 2
IVC Greenline Berlin 506
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl506/2
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 2 m
PVC podlaha IVC Greenline Berlin 506 šíře 2 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
IVC Greenline Berlin 531
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl531/2
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 2 m
PVC podlahaIVC Greenline Berlin 531 šíře 2 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
3 4
 IVC Greenline Berlin 598
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl598/2
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 2 m
PVC podlaha  IVC Greenline Berlin 598 šíře 2 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
IVC Greenline Morzine 846
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl846/2
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 2 m
PVC podlaha IVC Greenline Morzine 846 šíře 2 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
5 6
IVC Greenline Morzine 849
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl849/2
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 2 m
PVC podlaha IVC Greenline Morzine 849 šíře 2 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.
IVC Greenline Morzine 854
Výrobce: IVC Katalogové číslo: gl854/2
Záruka (měsíců): 180 Šíře role: 2 m
PVC podlaha IVC Greenline Morzine 854 šíře 2 m PVC s odolným měkkým textilním podkladem vhodným pro přímou pokládku na tvrdé podlahy s nerovností na povrchu. Ušetří čas a peníze, které by jste museli investovat do vyrovnání a broušení. Díky kvalitnímu, flexibilnímu textilnímu podkladu jsou zvlnění a pukliny přirozeně překryty.