PVC podlahy

PVC podlahy Brno, pokládka PVC podlah Brno.

V prostředí, kde je třeba udržovat vysoký hygienický a bezpečnostní standard podlahy, se dobře uplatní podlahy z PVC. Můžete vybírat z takřka nepřeberné škály barev, dezénů a provedení.

Podlahy z PVC se značí podobně jako lamináty, podle třídy poznáme pro jaké prostředí a namáhání je krytina určená. Cena PVC závisí zejména na kvalitě, na tloušťce nášlapné vrstvy, počtu vyztužujících vrstev. Na trhu jsou rovněž vysoce odolné krytiny s mikročásticemi v povrchové vrstvě a krytiny s plastickou strukturou povrchu napodobující dřevo nebo kámen. Tuto kategorii podlahovin z PVC rozdělujeme na dvě podskupiny.

HETEROGENNÍ PVC PODLAHY MĚKČENÉ

tato skupina PVC podlahovin je určena především k využití v bytové zástavbě. Tyto podlahoviny jsou vyráběny ve velmi široké designové škále, co do barevnosti i rozmanitosti vzorů.

HETEROGENNÍ PVC PODLAHY TVRZENÉ

tento materiál je vhodný i do silně namáhaných prostor. Nejčastěji se používá ve zdravotnictví, školách a na úřadech. Velmi dobře tepelně a zvukově izoluje. Zaručuje zdravé a čisté prostředí, chrání před alergeny a roztoči.

Tarkett Leoline
Gerflor