dřevěné podlahy Brno

drevenapodlaha

Dřevěné podlahy Brno, pokládka podlah Brno.

Dřevěné podlahy za nejlepší ceny na trhu, pokládka podlah Brno a široké okolí.

Dřevěné plovoucí podlahy Brno, pokládka podlah Brno.

Nabízíme Vám dřevěné plovoucí podlahy, dřevěné třívrstvé podlahy. Dřevěné třívrstvé plovoucí podlahy Vám nabízíme v tloušťce 10 mm a 14 mm. Obě varianty můžete položit plovoucím způsobem, nebo celoplošně nalepit. Povrchovou úpravu si můžete zvolit kartáčovaný povrch, lak, či olej. Strojově nanesené povrchy zaručí vysokou kvalitu dřevěné podlahy, které ručním opracováním nelze docílit.

Masivní dřevěné podlahy Brno, pokládka podlah Brno.

Masivní podlahy Vám dodáme v tloušťkách 15 a 21 mm. Dřevěné podlahy Vám nabízíme ve třech variantách,bez suků a s minimální barevnou odlišností až po větší barevná rozmanitost i suky.

Pokládku lze provést 3 různými způsoby, celoplošným lepením, plovoucím způsobem nebo šroubováním na dřevěný rošt. Dub evropský se řadí mezi jedny z nejpoužívanějších dřevin na pokládku dřevěných podlah. Dubové podlahy dodají vašemu interiéru nádech luxusu a elegance. Vynikají jedinečnou kresbou i barvou a oceníte je pro jejich vysokou tvrdost a stálost.

Broušení parket Brno, renovace parket, parkety a pokládka parket Brno.

Možnost renovace parket, tzn. odborné obnovy podlahy takřka do původního stavu, je obrovskou výhodou parketových podlah i všech ostatních typů podlah zhotovených z masivního dřeva. Renovace podlahy zahrnuje odborné přebroušení povrchu podlahy, jeho vytmelení a následnou povrchovou úpravu lakem popřípadě olejem. Parketové vlysy, představující nejčastější a nejosvědčenější typ parket; vyrábí se z masivního dřeva a jednotlivé vlysy se spojují na principu pero-drážka.

Přineste si kousek klidu a přírody do vašeho domova.

tlb